Časté dotazy

Potřebuji poradit, mám dotaz, koho mám kontaktovat?

Pokud potřebujete s čímkoliv pomoci či se na něco zeptat, využijte prosím Kontaktní formulář , nebo volejte na číslo +420 770 660 252.Musím se před nákupem registrovat?

Pro nákup v e-shopu není nutné se předem registrovat. Pro úspěšné dokončení objednávky je však nutné zadat Vaše jméno, dodací a fakturační adresu, telefon a e-mailovou adresu pro další komunikaci.
Co získám registrací na e-shopu?

Registraci v e-shopu doporučujeme. Jako registrovaný uživatel máte možnost sledovat změny objednávek.


Právě jsem si objednal, za jak dlouho moje objednávka dorazí?

Pokud jste zvolili zaslání na dobírku, tak pouze čekáte doma na kurýra, než Vám balík doručí. Zboží, které mám skladem, expeduji nejpozději do 48 hodin. O odeslání Vaši objednávky Vás budu informovat. Zpravidla jsou balíčky doručeny do 1-2 pracovních dnů od odeslání, může to však trvat déle.Nepřišlo mi potvrzení objednávky.

Pokud Vám nedojde potvrzení objednávky na Váš e-mail do 10-ti minut od odeslání objednávky, pak zkontrolujte, zda jste zadali správný e-mail, prohlédněte Vaši SPAM schránku a kapacitu Vaší e-mail schránky. Pokud toto nepomůže, potom mě kontaktujte.Přišlo mi potvrzení o odeslání zboží, ale zboží nedorazilo.

Zboží odesílám ve stejný den jako informační e-mail s titulkem: "Vaše objednávka byla odeslána". Objednávka by pak měla být doručena následující pracovní den. Pokud zboží nedorazí ani třetí pracovní den od obdržení e-mailu, pak si zkontrolujte poštovní schránku, zda tam není informace o tom, že Vám zboží skladují na poště (zřejmě jste nebyli zastiženi), případně nás upozorněte a balíček společně dohledáme.


Jak dlouho je balíček na poště uložen, když nebudu zastižen na dodací adrese?

Balíčky jsou uloženy na poště 14 dní a máte možnost požádat o opakované doručení, po této době se zboží vrací zpět odesílateli. Pokud víte, že v určitém období si nebudete moci balíček vyzvednout, upozorněte mě a zboží Vám odešlu později. Popř. můžete objednávku stornovat a provést ji až v momentě, kdy budete k zastižení.


Odeslal jsem objednávku, ale rád bych si ještě objednal další zboží. Je to možné?

Pokud jste již jednu objednávku odeslal a přejete si Vaši objednávku doplnit, je nejlepší variantou vyplnit si novou objednávku, kde do Poznámky uvedete tuto informaci a doplníte číslo původní objednávky. V tomto případě budou obě objednávky spojeny do jedné a pošlu Vám jeden balíček s jedním poštovným.Jakou mám záruku na zakoupené zboží?

Záruka na veškeré prodávané zboží je 24 měsíců od data prodeje.Kde a jak mohu zboží reklamovat?

Zboží je možné reklamovat v záruční době zasláním na adresu uvedenou v záložce Kontakty. Postup při reklamaci zboží je uveden v Reklamačním řádu.